ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ1590

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ1590

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ1590 یکی دیگر از انواع ماشین لباسشویی از برند زیرووات است که دارای ظرفیت دیگ 9 کیلوگرم می باشد. سرعت چرخش موتور آن تا 1500 دور در دقیقه می رسد و به شما کمک می کند در نهایت کیفیت تمامی لباس های خود را بشوئید.

ویژگی های ماشین لباسشویی زیرووات OZ1590

یکی از ویژگی های منحصر به فرد و عالی در این ماشین لباسشویی موتور اینورتر به کار رفته در آن می باشد. این موتور میزان لرزش و صدای تولیدی را حین کار تا کم ترین مقدار ممکن کاهش می دهد. این ماشین لباسشویی دارای دو ورودی مجزا آب سرد و گرم بوده تا هم کیفیت شست و شو را افزایش داده و هم در مصرف آب و انرژی صرفه جویی کند.

با خرید این ماشین لباسشویی می توانید از 12 برنامه اصلی و 8 برنامه مکمل و اضافی برای شست و شوی لباس های مختلف استفاده کنید. سیستم لکه بر به کار رفته در این وسیله برقی به شما کمک می کند بعد از شست و شو اثری از حتی سخت ترین لکه ها نیز نمانده باشد. دیگ این ماشین لباسشویی از نوع الماسه بوده و در کنار شست و شوی کامل لباس باعث می شود تار و پود و کیفیت آن به طور کامل حفظ شود.

دور خشک کن در این مدل از ماشین لباسشویی زیرووات به صورت هوشمند تنظیم شده تا هم مصرف انرژی کاهش پیدا کرده و هم در زمان صرفه جویی شود. طراحی بسیار زیبا، در کروم، برنامه شست و شوی سریع، تاخیر 24 ساعته، پنل لمسی از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ1590 که آن را بسیار پر طرفدار کرده است.

 

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ1590
  • ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ1590
5

خلاصه

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ1590 !! یکی از ویژگی های منحصر به فرد و عالی در این ماشین لباسشویی موتور اینورتر به کار رفته در آن می باشد

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =