ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1273WT

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1273WT

در صورتی که برای خانواده 3 تا 6 نفره خود به دنبال خرید یک ماشین لباسشویی با ویژگی های کاربردی و مناسب هستید، ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1273WT یک انتخاب مناسب و اقتصادی برای شما می  باشد. این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت دیگ 7 کیلوگرم بوده و سرعت دور موتور آن تا 1400 دور در دقیقه می رسد.

ویژگی های ماشین لباسشویی زیرووات OZ-1273WT

دیگ الماسه به کار رفته در این ماشین لباسشویی همانند دیگر ماشین های لباسشویی پیشرفته باعث می شود که تار و پود لباس بدون آسیب مانده و شما تا مدت ها بتوانید از لباس های خود استفاده کنید. سیستم تشخیص وزن البسه های موجود در ماشین باعث می شود که زمان شست و شو، میزان آب و کف مناسب و بهینه درنظر گرفته شده و مورد استفاده قرار گیرد.

دور خشک کن در این ماشین لباسشویی نیز توسط یک سنسور به صورت هوشمند انتخاب شده تا در زمان و مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی شود. سیستم آب گیری پیشرفته و لکه بری قوی از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی است که کیفیت شست و شو را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.

تعداد برنامه های شست و شو در این مدل از ماشین لباسشویی 18 مورد می باشد بنابراین شما می توانید هر لباس با هر جنسی را با آن بشوئید. در کنار داشتن وزن و صدای تولیدی بسیار کم، ماشین مجهز به سیستم جذب نویز و تکان بوده و باعث می شود که صدا و لرزش ماشین حین حرکت به صفر برسد.

قابلیت تاخیر در شست و شو، سیستم هوشمند کنترل کف، درب کروم، رده انرژی A++ از دیگر مزایای خرید ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1273WT است که می توانید از آن ها بهره مند شوید.

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1273WT
  • ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1273WT
5

خلاصه

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1273WT !!! این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت دیگ 7 کیلوگرم بوده و سرعت دور موتور آن تا 1400 دور در دقیقه می رسد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =