1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

454 بازدید
درباره ما

ساکنین محترم تبریز، تهران، کرج و دیگر شهرهای زیبای ایران از هم اکنون می توانید تعمیر وسایل برقی خود را به نمایندگی تعمیرات زیرووات در محل سکونت خود بسپارید.  ما در این نمایندگی کادری متخصص و مجرب داشته و خدمات خود را به شکل ویژه و شبانه روزی به شما ارائه می دهیم.

 

خدمات ویژه نمایندگی تعمیرات زیرووات

 

خدمات ویژه ما در این نماینده شامل موارد زیر می باشد:

تعمیرکاران و پرسنل ما در تمام نمایندگی های مجاز تعمیر افرادی متخصص،  با تجربه و ماهر هستند.

وسیله برقی شما سبک یا سنگین، بزرگ یا کوچک باشد، شما برای تعمیر نیازی به جابجا کردن آن ندارید. تعمیرکاران ما به محل سکونت شما آمده و تمامی خدمات در منزل انجام می شود.

تعرفه خدمات در این نمایندگی در مقایسه با شرکت های مشابه و تعمیرگاه های دیگر بسیار اقتصادی و مناسب است.

نمایندگی های تعمیر ما در شهرهای مختلف به صورت شبانه روزی مشغول به کار بوده و شما برای تماس تلفنی و درخواست اعزام تعمیرکار محدودیت زمانی ندارید.

شما بعد از تماس با نمایندگی می توانید زمان اعزام تعمیرکار را به دلخواه خود تعیین کنید. تعمیرکاران ما راس ساعت مقرر درب منزل شما حضور خواهد یافت.

نمایندگی ما مجموعه ای عظیم از تمامی قطعات داخلی وسایل برقی را به صورت کاملا اورجینال و  با قیمت مناسب دارد.  بنابراین در صورت نیاز به استفاده از قطعه داخلی،  شما مجبور به خرید آن از فروشگاه نبوده و ما آن را برای شما تهیه خواهیم کرد.

ما در تمام نمایندگی های خود وسایل تعمیر شده را تا مدت ها گارانتی خواهیم کرد. ما خود را موظف می دانیم اگر پس از تعمیر وسیله برقی مجدداً دچار خرابی و ایراد شود آن را برای شما رفع کنیم.

برای بهره گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات زیرووات کافی است شماره تلفن نمایندگی در شهر محل سکونت خود را از سایت پیدا کرده، با آن تماس گرفته و درخواست اعزام تعمیرکار کنید.

 1669