1669 پشتیبانی سریع

مرکز تعمیرات زیرووات در تبریز

766 بازدید
نمایندگی تعمیرات زیرووات در تبریز

ساکنین محترم شهر زیبای تبریز،  از هم اکنون شما می توانید تعمیر وسایل برقی منزل خود را به مرکز تعمیرات زیرووات در تبریز بسپارید.  تخصص و تجربه ما در تعمیر وسایل برقی این اطمینان را به شما خواهد داد که عیب یابی و رفع آن در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفیت انجام خواهد شد

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات زیرووات در تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیرات زیرووات در تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

مزایای استفاده از مرکز زیرووات در تبریز

 

استفاده از مرکز تعمیرات مجاز در تبریز و شهرهای دیگر مزایای زیادی برای شما به دنبال دارد که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد:

برای تعمیر وسایل برقی از وسایل بزرگ و سنگین تا وسایل کوچک و سبک،  تعمیرکاران به محل سکونت شما اعزام خواهند شد و شما نیازی به حمل وسیله برقی به تعمیرگاه ندارید.

تمامی کادر ما در مرکز دوره ها و کارگاه های تخصصی و آموزشی لازم جهت آشنایی با مدار های برقی وسایل،  عیب یابی و نحوه رفع آنها را گذرانده و در کار خود باتجربه هستند.

پاسخگویی به تماس های تلفنی شما در این مرکز به صورت ۲۴ ساعته می باشد. زمان اعزام تعمیرکار به منزل توسط خود شما تعیین می شود.  بنابراین شما تنها زمانی تعمیرکاران را در منزل می پذیرید که از هر نظر برای تان مناسب باشد.

در صورت نیاز به تعویض یک قطعه داخلی،  قطعه توسط تعمیرکار تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد. مرکز های مجاز دارای منبعی کامل از قطعات داخلی وسایل برقی به صورت کاملا اصل و اورجینال و با قیمت مناسب هستند.

تعرفه خدمات در مرکز های مجاز تعمیر در مقایسه با شرکت های مشابه بسیار کمتر بوده و شما هزینه کم تری بابت تعمیر پرداخت خواهید کرد. بعد از تعمیر وسایل برقی تا مدت ها اگر دستگاه دچار خرابی و مشکل شود،  شما می توانید با مرکز تماس گرفته تا جهت رفع آن اقدامات مورد نیاز انجام شود.

برای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات زیرووات در تبریز ،  هم اکنون می توانید با شماره تلفن این مرکز تماس گرفته،  مشکل خود را بیان کرده و درخواست اعزام تعمیرکار کنید.