1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در رشت

291 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در رشت

برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در رشت می توانید با نمایندگی مجاز تعمیر محصولات این برند تماس گرفته و درخواست اعزام کارشناس کنید.  پرسنل ما در هر ساعت از شبانه روز در اسرع وقت برای تعمیر به منزل شما آمده و خدمات خود را در نهایت کیفیت ارائه خواهند داد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

چه چیزی تعمیر لباسشویی زیرووات رشت توسط نمایندگی را متمایز می کند؟

 

در میان حجم انبوه شرکت های تعمیر لوازم برقی خانگی پیشنهاد ویژه ما به شما استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات زیرووات می باشد.  ما به علت های زیر این پیشنهاد را به شما می دهیم:

1- ما در این نمایندگی تعمیر کاران و پرسنلی را انتخاب کرده‌ایم که سال‌ها در کار خود تجربه مفید داشته و در کار خود متخصص هستند.

2- پرسنل ما برای تعمیر به محل سکونت شما خواهند آمد. وسیله برقی شما هرچه که باشد،  نیازی به حمل و جابه جا کردن آن ندارید.  تمامی خدمات تعمیر در منزل شما انجام خواهد شد.

3- ما خود را موظف به تعمیر 100 درصدی وسایل می‌دانیم.  از این رو آن را تا مدت‌ ها گارانتی می کنیم.  بنابراین در صورت خرابی مجدد ماشین لباسشویی، ما آن را مجدداً برای شما رفع خواهیم کرد.

4- اگر وسیله برقی نیاز به یک قطعه داخلی داشته باشد،  شما مجبور به خرید آن از بیرون نیستید.  قطعه به صورت کاملا اورجینال و با قیمتی کاملا مناسب توسط خود نمایندگی تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

5- پاسخگویی به تماس های تلفنی مشتریان در نمایندگی رشت هیچگونه محدودیت زمانی ندارد.  پرسنل ما در این نمایندگی به صورت شبانه روزی آماده دریافت تماس های تلفنی شما می باشند.

6- پس از تماس تلفنی مشاوره ای به صورت کاملاً رایگان توسط کارشناسان به شما داده می شود.

7- زمان اعزام تعمیر کار و ارائه خدمات توسط خود شما تعیین خواهد شد.

8- در صورت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در رشت توسط نمایندگی شما از پایین ترین تعرفه های ممکن برخوردار شده و در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

 

آشنایی با ما 

 

 

 1669